Home videolar Playlist About us Official Web
Turkish

Hefei Lu Zheng Tong Reflective Material Co., Ltd.

Kalite Yansıtıcı bant levha, Ece 104 Yansıtıcı Bant manufacturer from China

quality supplier Main Products
Introduction
Hefei Lu Zheng Tong Yansıtıcı Malzeme Co, LTD üretim ve satış yansıtıcı malzeme her türlü devreye girer. Şirket 2010 yılında kurulmuş ve FeiDong ekonomik kalkınma bölgesi, Hefei şehri, Anhui eyaleti, Çin yer almaktadır. Şirket ağırlıklı olarak ürünler üretmektedir: reklam sınıfı yansıtıcı kaplama, mühendislik sınıfı yansıtıcı kaplama, yüksek yoğunluklu sınıf yansıtıcı kaplama, yüksek yoğunluklu prizmatik yansıtıcı kaplama, denizcilik sınıfı yansıtıcı bant, yansıtıcı çıkartmalar, araba vücut yansıtıcı bant ve diğer yansıtıcı ürünler.

Şirket modern bir atölye ve otomatik üretim hatları, güçlü teknik gücü, tam test ekipmanları ve eksiksiz bir sistem araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmeti vardır. Ürün ISO9001, SGS, DOT-C2, ECE104R, vb belgelendirme geçti.

İyi niyetle, önce kalite, hizmetin kalitenin bir devamı olarak hizmet ederek, şiddetli rekabet ortamında bir koltuk yaratıyoruz. Kasım 2016 yılında şirketimiz başarıyla ulusal ünlü marka Çin "Hefei Bright Reflective Material Co, LTD." İlk yansıtıcı kaplama üreticisi satın aldı, bu bizim şirket gönderme pedinin geliştirilmesi için daha sağlam bir temel ayarlayın. Biz sıkı çalışmaya devam edeceğiz, sürekli olarak Çin ve dünya müşterilerinin ürünlere ihtiyaç duydukları, tatmin edici ürünler ve mükemmel hizmet ile daha fazla müşteri sunabilmeleri için geliştirdikleri, kurumsallaşmaya yönelik, “çaprazlama cesareti, mükemmellik arayışı” ruhunu ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Dünyanın dört bir yanından gelen hoş geldiniz arkadaşlar, ziyaret, rehberlik ve pazarlık için gelir ve trafik nedeninin toplumsal gelişimini ortaklaşa geliştirirler.

SERGİ VE MÜŞTERİ ZİYARETLERİ

View More
Company Details
Office Address: No.1 Linquan Yolu, Feidong Ekonomik Ve Kalkınma Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin
Factory Address: No.1 Linquan Yolu, Feidong Ekonomik Ve Kalkınma Bölgesi, Hefei Şehri, Anhui Eyaleti, Çin
Worktime: 9:00-17:00(Beijing Saat)
Business Phone: 00-86-18256930878(Çalışma Zamanı)