Hefei Lu Zheng Tong Reflective Material Co., Ltd.

  • Çin Hefei Lu Zheng Tong Reflective Material Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Hefei Lu Zheng Tong Reflective Material Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Hefei Lu Zheng Tong Reflective Material Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Hefei Lu Zheng Tong Reflective Material Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Hefei Lu Zheng Tong Reflective Material Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
İş türü Üretici
Markalar LU
No. Çalışanları 180~200
Yıllık satış 6000000-7000000
Yıl kurulan 2010
İhracat p.c 50% - 60%

Giriş

Hefei Lu Zheng Tong Yansıtıcı Malzeme Co, LTD üretim ve satış yansıtıcı malzeme her türlü devreye girer. Şirket 2010 yılında kurulmuş ve FeiDong ekonomik kalkınma bölgesi, Hefei şehri, Anhui eyaleti, Çin yer almaktadır. Şirket ağırlıklı olarak ürünler üretmektedir: reklam sınıfı yansıtıcı kaplama, mühendislik sınıfı yansıtıcı kaplama, yüksek yoğunluklu sınıf yansıtıcı kaplama, yüksek yoğunluklu prizmatik yansıtıcı kaplama, denizcilik sınıfı yansıtıcı bant, yansıtıcı çıkartmalar, araba vücut yansıtıcı bant ve diğer yansıtıcı ürünler.

Şirket modern bir atölye ve otomatik üretim hatları, güçlü teknik gücü, tam test ekipmanları ve eksiksiz bir sistem araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve satış sonrası hizmeti vardır. Ürün ISO9001, SGS, DOT-C2, ECE104R, vb belgelendirme geçti.

İyi niyetle, önce kalite, hizmetin kalitenin bir devamı olarak hizmet ederek, şiddetli rekabet ortamında bir koltuk yaratıyoruz. Kasım 2016 yılında şirketimiz başarıyla ulusal ünlü marka Çin "Hefei Bright Reflective Material Co, LTD." İlk yansıtıcı kaplama üreticisi satın aldı, bu bizim şirket gönderme pedinin geliştirilmesi için daha sağlam bir temel ayarlayın. Biz sıkı çalışmaya devam edeceğiz, sürekli olarak Çin ve dünya müşterilerinin ürünlere ihtiyaç duydukları, tatmin edici ürünler ve mükemmel hizmet ile daha fazla müşteri sunabilmeleri için geliştirdikleri, kurumsallaşmaya yönelik, “çaprazlama cesareti, mükemmellik arayışı” ruhunu ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Dünyanın dört bir yanından gelen hoş geldiniz arkadaşlar, ziyaret, rehberlik ve pazarlık için gelir ve trafik nedeninin toplumsal gelişimini ortaklaşa geliştirirler.

SERGİ VE MÜŞTERİ ZİYARETLERİ

Geçmiş

2010'dan önce, Hefei Lu Zheng Tong, Hefei Bright'ın bir başka ismine sahip olan Hefei Bright, Çin'de cam boncuk tipi yansıtıcı film üreten ilk üreticidir.

2010, Hefei Lu Zheng Tong , özellikle fabrika inşaatı ve yönetimine odaklanarak, ürün kalitesi istikrarını sağlamak için kendi fabrikalarını kurdu. Tüm teknoloji çalışanları Hefei Bright'dan.

2011, Hefei Lu Zheng Tong bir satış alanı var, maine pazarı yerlidir.

2012, Hefei Lu Zheng Tong uluslararası bir gruba sahip, tüm dünyada mal satıyoruz.

2014, satış için yeterli mal üretmek için başka bir üretim hattı ekledik.

2015, biz DOT-C2 sertifika, ECE 104R sertifikası, SGS sertifikası, ISO9001 sertifikası gibi ABD ve Avrupa pazarı için her türlü sertifika yapmak.

2016, üçüncü üretim hattını ekledik ve Hefei Bright'ı satın aldık .

Hizmet

Serbest Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek İşaretleme

Sipariş vermeden önce kaliteyi kontrol etmek için ücretsiz numune gönderebiliriz.
Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
Gibi gelişmiş test ekipmanları, benimsenmesi: İlk viskozite test cihazı, yapışkan test cihazı, retroreflective tester, mikroskop, otomatik sıyırma test cihazı
5-7 Gün Hızlı Teslimat
Bu ürünler için, seri üretim ve stok ve hazır ürün var, 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz. Büyük sipariş veya özelleştirilmiş sipariş için, biz öncelik müşteri olarak ticaret ve kargo ilk kez üretecek.
24 Saat Satış Sonrası Hizmet

Mal aldığınızda, ihtiyacınız olandan farklı bir şey bulursanız, e-posta yoluyla bize fotoğraf veya video çekebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz, size 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Ürünü kullanma ve saklama ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, ilk defa sizin için tavsiyemiz olabilir.

Ekibimiz

Şirket Açık Hava Etkinlikleri

Bizim sergi

Toplantı odası

Mesaj bırakın